Round 1

113.5 Wingless Sprint

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
5 1. Aaron Pendleton
2 2. Gary Combs
4 3. Eric Throckmorton
1 4. Quinn Martindale
3 5. Mike Denney

213.5 Wingless Sprint

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
3 1. Richard Peters
4 2. Shondrick Steiner
2 3. Butch Pauley
1 4. Robert Cooke

3Novice Youth

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
5 1. Avery Macquarrie
4 2. Bryson Steiner
1 3. Natalie Lochbaum
3 4. Asher Adkins
2 5. Leah Pauley

4Novice

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. Kyle Keaton
1 2. Noah Thomas
4 3. Tiffany Martindale
3 4. Coty Caldwell

5Novice

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Wade Fraley
3 2. John Thomas
2 3. Justin Mcnutt

6SC Sportsman

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
4 1. Quinn Martindale
2 2. J.D. Snyder
5 3. Christian Kellough
1 4. Mike Moritz
3 5. Rodney Jones

7SC Sportsman

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Ben Adkins
2 2. Bryce Swango
4 3. Acie Reist
3 4. Travis Grubb

8Short Course Open 2wd

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
3 1. Orville Combs
2 2. J.D. Snyder
1 3. Quade Schoonover
4 4. Timmy Snyder

9Short Course Open 2wd

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
4 1. Eric Throckmorton
3 2. Quinn Martindale
1 3. David Crank
2 4. Avery Taylor

10Short Course Open 2wd

Heat 3

#   Pos Laps/Time Fast
3 1. Aaron Pendleton
2 2. Tony Kerr
1 3. Josh Deitz
4 4. Steven Partin

11Mudboss SC

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. Shondrick Steiner
1 2. Josh Deitz
4 3. Jeff Pauley
5 4. Mike Moritz
3 5. Roger Owens

12Mudboss SC

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
3 1. David Crank
2 2. Tommy Gorman
4 3. Travis Grubb
1 4. Ashley Tackett

13Mudboss SC

Heat 3

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. Tony Kerr
4 2. Acie Reist
1 3. Butch Pauley
3 4. Rodney Jones

 Round 2

113.5 Wingless Sprint

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
3 1. Mike Denney
5 2. Eric Throckmorton
2 3. Quinn Martindale
1 4. Butch Pauley
4 5. Robert Cooke

213.5 Wingless Sprint

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
4 1. Gary Combs
3 2. Shondrick Steiner
2 3. Richard Peters
1 4. Aaron Pendleton
5 5. Eric Throckmorton

3Novice Youth

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. Bryson Steiner
1 2. Avery Macquarrie
4 3. Asher Adkins
3 4. Natalie Lochbaum
5 5. Leah Pauley

4Novice

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. Justin Mcnutt
3 2. Coty Caldwell
1 3. John Thomas

5Novice

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. Wade Fraley
1 2. Kyle Keaton
4 3. Tiffany Martindale
3 4. Noah Thomas

6SC Sportsman

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
4 1. Travis Grubb
2 2. Acie Reist
1 3. Mike Moritz
3 4. Rodney Jones

7SC Sportsman

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. J.D. Snyder
1 2. Quinn Martindale
3 3. Ben Adkins
5 4. Bryce Swango
4 5. Christian Kellough

8Short Course Open 2wd

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Quinn Martindale
4 2. Avery Taylor
3 3. Steven Partin
2 4. David Crank

9Short Course Open 2wd

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
3 1. Quade Schoonover
2 2. Josh Deitz
4 3. Timmy Snyder
1 4. Tony Kerr

10Short Course Open 2wd

Heat 3

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Aaron Pendleton
3 2. J.D. Snyder
4 3. Eric Throckmorton
2 4. Orville Combs

11Mudboss SC

Heat 1

#   Pos Laps/Time Fast
3 1. Ashley Tackett
5 2. Robert Cooke
4 3. Roger Owens
2 4. Mike Moritz
1 5. Rodney Jones

12Mudboss SC

Heat 2

#   Pos Laps/Time Fast
3 1. Travis Grubb
4 2. Butch Pauley
1 3. Jeff Pauley
2 4. Acie Reist

13Mudboss SC

Heat 3

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Shondrick Steiner
3 2. David Crank
2 3. Tony Kerr
5 4. Josh Deitz
4 5. Tommy Gorman

 Round 3

1Mudboss SC

C Main

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Acie Reist
2 2. Roger Owens
4 3. Mike Moritz
3 4. Rodney Jones

213.5 Wingless Sprint

B Main

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Eric Throckmorton
4 2. Robert Cooke
3 3. Butch Pauley
2 4. Quinn Martindale

3SC Sportsman

B Main

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. Christian Kellough
1 2. Bryce Swango
3 3. Mike Moritz
4 4. Rodney Jones

4Short Course Open 2wd

B Main

#   Pos Laps/Time Fast
3 1. Eric Throckmorton
1 2. Quinn Martindale
5 3. Timmy Snyder
4 4. Tony Kerr
6 5. Steven Partin
2 6. Avery Taylor
7 7. David Crank

5Mudboss SC

B Main

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. Ashley Tackett
5 2. Jeff Pauley
3 3. Robert Cooke
6 4. Acie Reist
1 5. Tommy Gorman
4 6. Butch Pauley

613.5 Wingless Sprint

A Main

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Aaron Pendleton
2 2. Gary Combs
4 3. Richard Peters
6 4. Eric Throckmorton
3 5. Mike Denney
5 6. Shondrick Steiner

7Novice Youth

A Main

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Bryson Steiner
3 2. Natalie Lochbaum
5 3. Leah Pauley
2 4. Avery Macquarrie
4 5. Asher Adkins

8Novice

A Main

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. Kyle Keaton
3 2. Tiffany Martindale
1 3. Wade Fraley
5 4. Justin Mcnutt
6 5. Coty Caldwell
4 6. Noah Thomas
7 7. John Thomas

9SC Sportsman

A Main

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. J.D. Snyder
4 2. Ben Adkins
6 3. Christian Kellough
5 4. Acie Reist
2 5. Quinn Martindale
3 6. Travis Grubb

10Short Course Open 2wd

A Main

#   Pos Laps/Time Fast
2 1. J.D. Snyder
4 2. Orville Combs
3 3. Quade Schoonover
1 4. Aaron Pendleton
6 5. Eric Throckmorton
5 6. Josh Deitz

11Mudboss SC

A Main

#   Pos Laps/Time Fast
1 1. Shondrick Steiner
3 2. Tony Kerr
6 3. Ashley Tackett
2 4. David Crank
4 5. Travis Grubb
5 6. Josh Deitz

Car Gallery

Robert Cooke

Mudboss SC

Roger Owens jr.

Mudboss SC

JD SNYDER

SC Sportsman

Robert Cooke

13.5 Wingless Sprint